Fudbalski klub Totenhem doveo je prvo pojačanje za novu sezonu.
Tačnije, uspeli su da se dogovore sa Juventusom oko otkupa Dejana Kuluševskog.
Kuluševski je celu prethodnu sezonu proveo u Totehnemu kao pozajmljen igrač Juventusa i svojim igrama je uspeo da ubedi upravu kluba da otkupe njegov ugovor od Juventusa.
Odigrao je 37 mečeva za londoski tim i zabeležio 2 gola i 8 asistencija.
Totenhem će za Kuluševskog platiti 30 miliona Juventusu, a potpisaće ugovor do 2027 godine. Juventus je njega doveo iz Parme za 40 miliona, tako da nisu mnogo izgubili.


![[PREMIUM] La liga, najava, predlozi za klađenje (Subota)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2021/12/spanija-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Serija A, najava, predlozi za klađenje (Subota)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2019/12/SerijaA-Logo-promenjen-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Superliga Srbije, najava, predlozi za klađenje (Subota)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2024/02/superliga-logo-218x150.jpg)