utorak, 23. april 2024.

[PREMIUM] Tim bez prvog i drugog strelca tima uz još dva igrača

Danas će jedan tim igrati bez prvog i drugog strelca (radi se o košarci), a faliće još dva igrača, uz jako lošu trenutnu formu, drugi tim  bez problema i u nešto boljoj formi, meč okvirno možete preuzeti do 16:30, a predložena kvota je 1,83.

Radi se o utakmici Švajcarske košarkaške lige, meču koji počinje od 16:30, a sastaju se  Union Neuchatel – BC Boncourt, meč se igra u okviru 16.kola.

Union Neuchatel se nalazi na 5.mestu sa 7 pobeda i 8 poraza, na domećem terenu igraju dosta bolje i imaju učinak od 5 pobede i 2 poraza. Igrači poput Ancruma, De la Fuentea, Robertsona i Westa su na raspolaganju treneru, a radi se o najboljim igračima ovog tima.

Što se tiče ekipe BC Boncourt, oni se nalaze na 8.mestu sa 6 pobeda i 9 poraza, na gostovanjima igraju dosta slabije i imaju 2 pobede i 5 poraza. Na poslednja 4 meča, zabeležili su 3 poraza, a slavili su samo protiv poslednjeplasirane ekipe na tabeli. Za danas neće moći da računaju na svoja dva najbolja igrača i strelca, prvog strelca tima Martins Igbanua (23,4 poena po meču, 7,1 skok po meču, 1,9 asistencija uz 35,8 minuta po meču), drugog strelca tima Florian Steinmann (16,6 poena po meču, 4,2 skoka po meču, 1,9 asistencija po meču, uz 37,1 minut po meču), Pedro Bengui (6,9 poena po meču, 3 skoka po meču i 0,7 asistencija za 19.6 minuta po meču), a nema ni T.Landenbergue (0,9 poena, 0,3 skoka)

U prvom delu sezone današnji domaćin, tada gost je slavio sa 82:73, a od 73 poena Igbanu je postigao 25 poena uz 9 skokova, dok je Steinmann postigao 10 uz 3 skoka.

Mišljenje urednika: Domaći tim u kompletnom sastavu sigurno će biti krupan zalogaj za veoma oslabljenog gosta koji je bez svoja dva najbolja igrača, Lugano koji je slabije plasiran na tabeli ih je dobio sa 19 razlike na prošlom gostovanju, pa ne vidimo zašto to ne bi uradio i današnji domaćin, naš predlog je pobeda domaćina sa hendikepom -8,5 (Union Neuchatel dobija sa 9 i više poena razlike) po kvoti 1,83.