petak, 03. maj 2024.

Chelsea u završnici do 3 boda

Ekipa Chelseja je na startu engleske Premier lige odlično startovala pobjedom na Stamford Bridgeu nad West Hamom rezultatom (2:1).

Iako je Chelsea došao do teške pobjede statistički gledano odnijeli su sva 3 boda veoma zasluženo uz dominaciju na terenu.

Na samom startu utakmicu vidjeli smo dosta otvoren sustav igre sa obje strane gdje se moglo naslutiti da će nas č_90801213_hazard_apekati jedna uzbudljiva utakmica.

Nakon prvog djela koji je prošao bez pogodaka u drugom je polako počelo „frcati“ kada je već u 47. minuti dosuđen jedanaesterac za Chelsea gdje je sa bijele točke bio precizan Eden Hazard.

Pomalo nejasan potez Bilića je bio kako od samog starta nije imao na raspolaganju svoju „zvijezdu“ Payeta kojeg je tek uveo u igru u 67. minuti da bih nakon 10 minuta provedene igre na terenu iz jednog kornera odlično ubacio za Collinsa koji je tek iz drugog pokušaja matirao Courtoisa.

I na kraju kako se činilo da bih obje ekipe mogle podjeliti bodove ukazao se Diego Costa koji je nakon nekog dvoumljena šta napraviti s loptom odlučio zapucati i uspješno pospremiti loptu iza Adrianovih leđa za konačnih 2:1 Chelseja i uspješan start nove sezone.

Igračom utakmice proglašen je Eden Hazard.