KK Crvena Zvezda u četvrtak sa početkom od 20 časova pred svojim navijačima u “Beogradska Arena” dočekuje aktuelnog viceprvaka Evrope, Monako u sklopu 11. kola Eurolige.
U sastavu “crveno-belih” zbog povreda nema – Devonte Grejema, Tajsona Kartera, Ajzee Kenana, Džordana Nvore, Hasijela Rivera, Džoela Bolomboja, Ebuke Izundua, dok je upitan nastup – Čime Monekea.
“Dolazi nam Monako, tim koji je bio u finalu prošle godine i koji sada ima ekipu za odlazak na Fajnal-for. Pritom, imaju i možda najbolje pojedince u Evroligi. Sigurno nećemo biti najsvežiji nakon poraza u Dubaiju i putovanja, ali verujem u podršku navijača. Važno je da imamo dobar pristup utakmici i idemo na pobedu, nebitno u kom sastavu budemo igrali”, rekao je trener ekipe – Saša Obradović.
Košarkaši Crvene Zvezde su trenutno na učinku 7-3, dok su popularni “Kneževi” upisali šest trijumfa uz četiri poraza.




