Čekao je Majami,čekala je Amerika,čekao je ceo svet taj 22. Jul i debitantski nastup Lionela Mesija i dočekali su ga i to kako.
Igrao je Majami svoj meč liga kupa protiv Kruz Azula. Došli su na taj meč sa serijom poraza i sve je izgledalo kao da će se taj niz nastaviti,ali je onda na scenu stupio on.
Mesi je u igru ušao u 54tom minutu i razgoropadio ceo stadion. Svi pogledi su bili uprti u njega,očekivala se neka ” magija ” od omalenog Argentinca, a magija se i desila.
U nadoknadi vremena Mesi je izveo savršen slobodan udarac i doneo Majamiju pobedu. Prvu pobedu još od početka juna.




![[PREMIUM] Skandinavski fudbal 11. Avgust](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2026/05/file_00000000a1ec71f483deb26f033c91c1-218x150.png)

