Saturday, 26. July 2025.

t1x2.net

Iz Los Angeles Lakers-a u KK Partizan

Šampion Srbije i osvajač regionalne ABA lige – KK Partizan ojačao je svoj igrački roster nakon dolaska američkog košarkaša – Malik Benjamin “Shake” Milton.

Radi se o igraču koji ima 28 godina (visok 196 centimetara) i igra na poziciji beka. Sa upravom “crno-belih” potpisao je saradnju u naredne dve sezone.

Milton je na NBA draftu tokom 2018. godine izabran u drugoj rundi kao 58. pik od strane Dallas Maveriks.. U najjačoj ligi na svetu ukupno je odigrao skoro 400 utakmica za timove – Philadelphia 76ers, Minnesota Timberwolves, Detroit Pistons, New York Knicks, Brookly Nets, Los Angeles Lakers.

Samim tim, dolazak u KK Partizan biće mu ujednom prvi klub u karijeri na evropskom tlu.

“Crno-beli” su tako predstavili svoje treće letnje pojačanje nakon – Jabari Parker i Dylan Osetkowski, a očekuju se dolasci još jednog plejmejkera, odnosno centra.

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poslednje