Krajem 2023 godine proslavljeni italijanski reprezentativac Đorđo Kijelini ” okačio je kopačke o klin ”.
On je svoj poslednji meč odigrao u dresu Los Anđelesa i to u finalu MLS lige protiv Kolorada. Nažalost njegov tim je izgubio taj meč.
Nije se dugo čekalo na Kijelinijeve dalje korake. Svega mesec dana kasnije Kijelini se odlučio da se oproba u trenerskim vodama. On je imenovan za jednog od pomoćnika u razvojnom timu Los Anđelesa koji se takmiči u MLS next ligi.
Videćemo, da li će biti uspešan trener isto onoliko koliko je bio uspešan kao fudbaler.



![[PREMIUM] Superliga Srbije 02. Avgust](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2024/02/superliga-logo-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Slavic football 02. Avgust](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2026/05/slavic-football-218x150.webp)
