sreda, 01. maj 2024.

Liga Šampiona u Bačkoj Topoli?!?

Dobro došli dragi gledaoci na meč Lige Šampiona koji će se odigrati u Bačkoj Topoli, gde će domaća ekipa TSC-a ugostiti Real Madrid.

Pre samo nekoliko godina ova rečenica se mogla naći samo u nekih naučno-fantastičnim pričama,ali danas je to jedna moguća i vrlo realna priča.

TSC je nakon pobede u 27-mom kolu nad ekipom Mladosti iz Lučana (2-1), na najbolji mogući način iskoristio kiks Partizana protiv Surdulice i preuzeo drugo mesto na tabeli. Mesto koje na kraju sezone vodi u Ligu Šampiona.

Odigrao je TSC još jedan sjajan meč i golovima Miloša Cvetkovića u 15tom i Saše Jovanovića u 36tom minutu slavio 2-1. Počasni gol za Surdulicu postigao je Nemanja Tomić iz penala u 87 minutu.

Sada im predstoji reprezentativna pauza na kojoj treba dobro da se pripreme za nastavak sezone i odbranu druge pozicije na tabeli.

U narednom kolu igraju na gostovanju protiv ekipe Radnika iz Surdulice, tima koji im je i doneo drugo mesto pobedom u Humskoj.