Loša atmosfera u svlačionici PAOK-a

0

Ekipa PAOK-a se nalazi u totalnom haosu, doživeli su neočekivani poraz na domaćem terenu u ligi od Atromitosa (3:4) iako su u dva navrata vodili sa po dva gola razlike.

i_a6362a12edb6cfcd7fbd81ce45895281_1471543631653247_0

Srpski trener na klupi solunskog tima, Vladimir Ivić, nije krio razočarenje nakon utakmice, a u izjavama je otišao toliko daleko da je jasno poručio da postoje neki igrači koji ga „buše„.

U prvom poluvremenu smo dali dva gola, a mogli smo još dva. I onda se sve okrenulo u nastavku. Neki igrači su pravili neverovatne greške. Očekujem sastanak sa vlasnikom kluba da razjasnimo neke stvari. Ili ja da ostanem, ili neki igrači. Pogledajte kakve smo golove primili. Očigledno je da sam pogrešio prilikom izbora nekih igrača„, izjavio je Ivić.

PAOK je doživeo treći poraz na četiri meča i trenutni plasman im je 10. mesto na tabeli.

Danas je sve bilo jasno. Neki od vas su to već i shvatili ranije, očigledno je da neke stvari u svlačionicu ne funkcionišu. Vlasniku kluba ću izneti svoj stav, to će uraditi i sportski direktor. Videćemo šta će se desiti posle toga. Igrao sam fudbal, znam šta se sve dešava. Nisam ni ja uvek voleo sve trenera, ali sam uvek davao maksimum kada sam izlazio na teren. Ja stvarno verujem u svakog igrača i uvek pokušavam da izvedem najbolji tim. Ali, kada se dese neke stvari kao što smo videli večeras, zaista ne mogu da ih razumem. Za mene je to nešto novo„, rekao je vidno razočaran Ivić.