utorak, 16. april 2024.

Milojević nakon derbija: Debelo smo oštećeni

Kao i u prvom delu sezone i današnji večiti derbi je okončan bez pobednika, rezultatom 1:1. Partizan je poveo golom Nikolića nakon niza loših reakcija Zvezdine odbrane u 37. minutu. Zvezda je izjednačila u 74. minutu golom Pavkova od stative.

Nakon meča, trener Crvene Zvezde, Vladan Milojević, je izjavio da je Zvezda oštećena u 159. izdanju večitog derbija:

„Smeta mi to što će se sada pričati da je bilo ovako ili onako. Hajde da pričamo o činjenicama, a to je da smo oštećeni debelo. To su mnogo velike stvari za utakmicu kao ova. To vam je moj utisak“.

Trener Partizana, Zoran Mirković je bio nešto blaži, ali je ukazao da je sudija Grujić iritirao svojim odlukama oba rivala naročito na samom kraju meča.