nedelja, 05. maj 2024.

Trener Partizana zadovoljan pobedom

Trener Partizana Željko Obradović,obradio se novinarima nakon pobede njegovog tima protiv Monaka ,rezultatom 89-85.

Obradović je svoje izlaganje počeo ovako:

“ Veoma sam srećan novom pobedom. Slična utakmica kao i protiv Panatinaikosa. Čestitam igračima na dobroj partiji”

Zatim se osvrnuo na čitav tok meča:

“ Utakmica traje 40 minuta i postoje neke stvari koje su bitne kada se odlučuje. To je nešto što je između mene i igrača. Ne pada mi na pamet da to delim. Ima i sledeća utakmica.

Imaju trenuci kada igramo pametno. Pogotovo danas u drugom poluvremenu. Praktično smo imali dobijenu utakmicu. Ali, tu je bio Džejms sa one dve trojke, ima ekstra kvalitet. Prvi deo je naš napadački najgori ove sezone. Nismo dobro šutirali, nismo napadali gde i kako želimo. Igrač koji je nama večeras jako falio je Kaminski koji sve to dobro razume. Ne znam da li će igrati na sledećem meču. Bruno daje neverovatan doprinos timu. Ima jedan hendikep zato što ne mogu komplikovanije napade da pozovem. Izuzetno sam zadovoljan sa njim. Retko kada se sećam da je neka ekipa odigrala sa takvom energijom protiv Panatinaikosa za sve ove godine koliko sam trener. U drugom poluvremenu smo igrali tako, u prvom ne. To će biti jako važno protiv Milana „

Partizan u petak dočekuje ekipu Milana u Areni.