četvrtak, 18. april 2024.

Odigrane neke od poslednjih pripremnih mečeva pred SP

Danas su odigrane neke od poslednjih pripremnih utakmica pred Svetsko prvenstvo, Hrvatska je savladala S. Arabiju, rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Kramarić u 82.minutu, pre toga mu je poništen gol u 73.minutu.

Ekipa Tunisa, slavila je 2:0 protiv Irana, a golove na ovom meču su postigli, Sliti u 85.minutu i Ali Abdi u 89.minutu.

Selekcija Argentine bila je ubedljiva protiv Ujedinjenih Arapskih Emirata i slavila sa 5:0, golovima Alvareza u 17.minutu na asistenciju Mesija, potom dva gola dao je Di Marija u 25. i 36.minutu, da bi rezultata prvog poluvremena postavio Messi u 44.minutu, u drugom poluvremnu jedini gol dao je J.Correa u 60.minutu.

Nemačka je savladala Oman 1:0 golom Fullkruga, a debitovao je mladi 17-godišnji Moukoko.

Poljska je savladala Čile, golom Piateka u 85.minutu sa 1:0