subota, 27. april 2024.

Partizan konačno slavio

Posle gotovo mesec dana crno beli su konačno slavili.

Bio je to prvi trijumf Partizana na strani još od početka marta i pobede u Lučanima.

Slavili su crno-beli na jednom veoma teškom gostovanju u Bačkoj Topoli protiv TSC-a sa 3-1.

Posle jako dugo vremena Partizan je odigrao jedan jako meč. Baš dugo nismo videli ovakav Partizan, pogotovo tako napadački orijentisan. Kidisali su crno-beli na gol TSC-a i na kraju došli do tri pogotka.

Poveo je Partizan golom Rikarda,ali je TSC, samo nakon 7 minuta izjednačio golom Jovanovića. Sa rezultatom 1-1 se otišlo na poluvreme. U drugom poluvremenu na 2-1 je povisio Jović, da bi Filipović povisio na 3-1 i to je na kraju bio i konačan rezultat.

Ovom pobedom Partizan je ostao na deobi 4tog mesta sa Vojvodinom, dok je TSC ostao na deobi drugog mesta sa Čukaričkim. Sada je razlika između ta dva kluba i Partizana 4 boda i predstoji nam žestoka borba za mesto broj 2.

TCS u narednom kolu gostuje u Kragujevcu, dok Partizan dočekuje Novi Pazar.