Potencijalni prelazi – 6. april 2019.

U okviru rubrike “Potencijalni prelazi“ svakodnevno ćemo izdvojiti nekoliko utakmica na kojima su po našem mišljenju najveće šanse da vidimo velike prelaze, odnosno “2-1“ ili “1-2“.

Ovi tipovi donose nam fantastične kvote, te se nadamo da ćemo zajedno uspeti da dođemo do željenog profita.

14:00 Vejgaard – Kjellerup (Danska – 2nd Division Group 1)

Ove dve ekipe do sada su se sastale samo 3 puta, te svakako da je zanimljiva činjenica da je na njihovom prvom i poslednjem odigranom meču viđen prelaz.

U septembru 2016. godine na poluvremenu je vodila ekipa Vejgaarda, da bi u drugoj polovini utakmice Kjellerup u potpunosti preokrenuo rezultat. Samo dva meseca nakon toga imali smo priliku da vidimo trijumf Kjellerupa rezultatom 3:4, što je svakako interesantno. Poslednji meč odigran je u septembru prošle godine kada je Kjellerup vodio nakon prvih 45 minuta, da bi na kraju utakmice do 3 boda došao Vejgaard.

U ovom trenutku gostujuća ekipa je ubedljivo poslednja na tabeli ovog takmičenja, dok se domaćin bori za ulazak u play-off.

Kraj – 2:1 (1:0)

1-2 (45,00) / 2-1 (23,00)

08.09.18 2DIV Kjellerup Vejgaard 2 : 3 (2 : 1)
04.09.16 2DIV Kjellerup Vejgaard 3 : 1 (0 : 1)

16:00 Inter Zaprešić – Lokomotiva Zagreb (Hrvatska – 1. HNL)

U okviru hrvatskog prvenstva očekuje nas utakmica između dve ekipe koje ove sezone nisu napravile niti jedan prelaz, te svakako da treba obratiti pažnju na današnji susret.

Naime, ekipe Intera i Lokomotive često su umele da “zalome“, te smo popularne velike prelaze mogli da vidimo čak 4 puta u proteklih 7 godina. Zanimljiva činjenica je da je svaki put nakon preokreta slavio gost, od čega čak tri puta Inter, a samo jednom Lokomotiva. Takođe, treba napomenuti da su u opticaju bila samo dva rezultata, kako na kraju tako i na poluvremenu.

Kraj – 3:2 (1:2)

1-2 (25,00) / 2-1 (50,00)

13.05.18 1HNL Inter Zaprešić Lok. Zagreb 1 : 2 (1 : 0)
17.03.18 1HNL Lok. Zagreb Inter Zaprešić 2 : 3 (2 : 1)
02.03.16 1HNL Lok. Zagreb Inter Zaprešić 1 : 2 (1 : 0)
26.10.12 1HNL Lok. Zagreb Inter Zaprešić 2 : 3 (2 : 1)

Svi predlozi zasnovani su isključivo na rezultatima do sada odigranih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.