Nastavljamo sa najavama za Seriju A.
Za danas smo Vam spremili jedan zanimljiv predlog.
20:45h Juventus-Kremoneze
Juventus u ovo kolo ulazi nakon pobede nad Sasuolom. Posle svega tri dana i kiksa protiv Lećea, uspeo je Juventus da se podigne i ostvari jako bitnu pobedu. Oni su još uvek u borbi za titulu, istina, zaostaju, ali i dalje imaju šansi i nema sumnje da se neće predati. Titula nije primaran cilj, ako se ostvari super, ako ne, ok, nije ni planirana ove sezone. Glavni cilj je završiti u Top 4 i izboriti Ligu Šampiona. U toj trci Juve stoji jako dobro, ali će to biti itekako žestoka i neizvesna borba, jer su rivali poravnani i samo jedan kiks može napraviti ogroman problem. Svesni su toga i sigurno da ne smeju da se opuste. Kod kuće igraju jako dobro, jedna su od najboljih domaćinskih ekipa u ligi.
U goste im dolazi ekipa Kremonezea. Kremoneze se nalazi na 13-tom mestu na tabeli sa 8 bodova više od opasne zone i to je sasvim dobra pozicija za njih. Na jako su dobrom putu da ostvare cilj, a to je opstanak u ligi. Naravno, za to su im potrebne pobede, daleko od toga da je sve gotovo. Nisu u najboljoj formi, jer imaju seriju od 5 mečeva bez pobede i sigurno da je to onako osrednji znak uzbune da moraju da se probude. Kremoneze je ekipa koja ima dobar spoj mladosti i iskustva. Na mlad tim su doveli nekoliko superiskusnih igrača i to daje rezultate. Oni su tim koji voli da igra otvoren fudbal, vole da se nadigravaju sa rivalima i nema sumnje da će tako i na današnjem meču igrati. Nemaju šta danas da izgube, ovo je lak meč za njih po tom pitanju, a upravo iz te opuštenosti i mogu da budu opasni po rivala.
Juventus je favorit i trebalo bi da slave sa nekoliko datih golova.
Predlog: 1 i 2-5 @ 1.60




![[PREMIUM] Latino kutak 27. Februar](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/04/IMG_1744985086094-218x150.jpg)