Tuesday, 23. June 2026.

t1x2.net

H2H STATS

Rastanak po drugi put

Aleksandar Palošević je po drugi put napustio OFK Beograd.

Njemu je na kraju jesenjeg dela sezone isteka 6to mesečna pozajmica iz Južnokorejskog Seula i on je napustio glavni grad Srbije.

Za ovih 6 meseci u svom drugom mandatu na Karaburmi bio je jedan od nosilaca igre i glavni ” krivac” za sjajan prvi deo sezone OFK Beograda.

Nakon povratka u Koreju on se brzo rastao i sa Seulom,ali nije daleko otišao,već u komšiluk u Kinu.

Kako javljaju tamošnji mediji Palošević će potpisati za Nantong.

Bilo kako bilo jedno je sigurno,OFK je u drugi deo sezone ušao znatno oslabljen.

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poslednje