ponedeljak, 04. mart 2024.

t1x2.net

spot_img

Srpski košarkaši širom planete

I ove takmičarske sezone pratimo kandidate za nacionalni tim u košarkaškim ligama širom cele planete…

NBA LIGA

Nemanja Bjelica (Sakramento Kings)

Sakramento – Hjuston 125:105 (4 p, 2 sk, 1 as za 13 min).

Atlanta – Sakramento 121:106 (4 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l za 18 min).

Bogdan Bogdanović (Atlanta)

Toronto – Atlanta 120:121 (3 sk, 4 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 17 min).

Atlanta – Sakramento 121:106 (6 p, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l za 22 min).

Atlanta – Klivlend 100:82 (12 p, 4 sk, 2 as, 2 izg.l za 25 min).

Boban Marjanović (Dalas Maveriks)

Oklahoma Siti – Dalas 116:108 (4 p, 5 sk, 1 bl za 5 min).

Nikola Jokić (Denver Nagits)

Memfis – Denver 102:103 (28 p, 15 sk, 7 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 36 min).

Denver – Dalas 103:116 (26 p, 8 sk, 11 as, 3 izg.l za 36 min).

Aleksej Pokuševski (Oklahoma Siti Tander)

Oklahoma Siti – Dalas 116:108 (14 p, 8 sk, 3 as, 2 ukr.l, 2 bl za 30 min).

Oklahoma Siti – Njujork 97:119 (4 p, 7 sk, 2 as, 2 izg.l za 30 min).

Oklahoma Siti – Memfis 128:122 (23 p, 8-5 za tri poena, 10 sk, 4 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 39 min).

NBA Razvojna liga

Alen Smailagić (Santa Kruz Voriors)

Santa Kruz – Rio Grande 110:81 (12 p, 9 sk, 3 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 25 min).

Santa Kruz – Lejklend 96:108 (17 p, 8 sk, 3 as, 2 izg.l, 1 bl za 30 min).

 

ITALIJA

Brindisi – Virtus Bolonja 91:85

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 15 p, 1 sk, 4 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 26 min.

Breša – Armani Milano 92:99

Vladimir Micov (Armani Milano) – 10 p, 1 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 24 min.

ŠPANIJA

Gipuzkoa – Valensija 78:60

Nikola Kalinić (Valensija) – 7 p, 3 sk, 3 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 23 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 3 p, 2 sk, 1 as za 16 min.

Estudijantes – Bilbao 95:89

Aleksa Avramović (Estudijantes) – 11 p, 3 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 31 min.

TURSKA

Anadolu Efes – Gacijantep 102:63

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 13 p, 1 sk, 2 as, 2 izg.l za 14 min.

NEMAČKA

Bajern – Oldenburg 108:102

Vladimir Lučić (Bajern) – 14 p, 7 sk, 3 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 33 min.

Vehta – Ulm 92:77

Stefan Peno (Vehta) – 7 p, 2 sk, 9 as, 3 izg.l, 1 bl za 27 min.

VTB LIGA

Lokomotiva – Avtodor 104:89

Dušan Ristić (Avtodor) – 16 p, 5 sk, 1 bl za 19 min.

FRANCUSKA

Le Man – Burž 85:86

Luka Ašćerić (Burž) – 1 sk, 3 as za 8 min.

Nanter – Šalon Rems 96:71

Nikola Rebić (Nanter) – 12 p, 1 sk, 4 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 25 min.

ABA LIGA

Crvena zvezda mts– Partizan NIS73:64

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – 6 sk, 1 ukr.l za 23 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 10 p, 2 sk, 3 as, 2 izg.l, 1 bl za 25 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda MTS) – 3 p, 1 sk za 11 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 14 p, 3 sk, 1 as, 2 izg.l, 1 bl za 21 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 3 sk, 1 ukr.l za 10 min.

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 6 p, 4 sk za 26 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 10 p, 1 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) –12 p, 5 sk, 4 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 2 bl za 26 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 5 p, 1 as, 2 izg.l za 25 min.

Zadar – FMP 63:76

Stefan Đorđević (FMP) – 6 p, 3 sk, 2 izg.l za 12 min.

Igokea – Cedevita Olimpija 76:70

Nikola Jovanović (Igokea) – 6 p, 4 sk, 1 as za 14 min.

Dalibor Ilić (Igokea) – 15 p, 4 sk, 1 ukr.l za 18 min.

Stefan Pot (Igokea) – 1 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 10 min.

Cibona – Budućnost 72:76

Dragan Apić (Budućnost) – 2 p, 2 sk, 1 as za 7 min.

KINA

Miroslav Raduljica (Gvangša Lajons)

Gvangdžo – Gvangša Lajons 103:108 (4 p, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 18 min)

Gvangša Lajons – Lijaoning 109:102 (4 p, 7 sk za 23 min).

 

EVROLIGA

Crvena zvezda mts– Himki 92:81

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 8 p, 3 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 24 min.

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – 1 p, 3 sk za 21 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 12 p, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l za 22 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 16 p (4-4 za tri poena), 1 sk, 1 as, 2 ukr.l za 19 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 2 sk, 1 as za 6 min.

Anadolu Efes – Žalgiris 89:62

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 17 p, 4 sk, 4 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 30 min.

CSKA – Armani Milano 76:84

Vladimir Micov (Armani Milano) – 4 p, 1 sk, 2 izg.l za 14 min.

Valensija – Fenerbahče 66:52

Nikola Kalinić (Valensija) – 7 p, 4 sk, 5 as, 2 ukr.l, 2 izg.l, 2 bl za 30 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 5 p, 2 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l za 13 min.

Baskonija – Bajern 78:71

Vladimir Lučić (Bajern) – 17 p, 6 sk, 1 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 32 min.

 

EVROKUP

Partizan NIS– Metropolitans 70:75

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 8 p, 1 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 8 p, 1 sk, 6 as, 4 ukr.l, 4 izg.l za 27 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 9 p, 10 sk, 1 as, 3 izg.l za 27 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 5 p, 5 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 24 min.

Virtus Bolonja – Burž 83:62

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 2 p, 1 sk, 3 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 18 min.

Danilo Anđušić (Burž) – 17 p, 3 sk, 3 as, 5 izg.l za 28 min.

Andora – Mornar 89:61

Uroš Luković (Mornar) – 6 p, 2 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 16 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 9 p, 1 ukr.l za 24 min.

Nanter – Huventud 88:95

Nikola Rebić (Nanter) – 8 p, 1 ukr.l, 1 izg.l za 18 min.


Izvor: KSS

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Poslednje