ITALIJA

Venecija – Virtus Bolonja 68:83

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 11 p, 1 sk, 8 as, 2 ukr.l, 5 izg.l, 1 bl za 30 min.

Breša – Virtus Roma 64:70

Dušan Ristić (Breša) – 14 p, 9 sk, 1 as za 23 min.

ŠPANIJA

Valensija – Real 78:86

Nikola Kalinić (Valensija) – 8 p, 4 sk, 2 as, 1 izg.l za 20 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 12 p, 1 sk, 1 izg.l za 20 min.

Huventud – Estudijantes 97:70

Aleksa Avramović (Estudijantes) – 18 p, 2 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 27 min.

Aleksandar Cvetković (Estudijantes) – 3 p, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

Burgos – Fuenlabrada 78:99

Dejan Kravić (Burgos) – 17 p, 7 sk, 3 as, 2 ukr.l, 4 izg.l, 1 bl za 21 min.

VTB LIGA

CSKA – Jenisej 109:60

Nikola Milutinov (CSKA) – 8 p, 6 sk, 3 as, 1 izg.l za 20 min.

ABA LIGA

Igokea – Partizan NIS90:84

Nikola Jovanović (Igokea) – 3 p, 2 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 11 min.

Dalibor Ilić (Igokea) – 2 sk, 2 izg.l za 8 min.

Stefan Pot (Igokea) – 6 p, 1 sk, 1 as, 1 izg.l za 17 min.

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 7 p, 3 sk, 2 izg.l za 30 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 17 p, 4 sk, 2 ukr.l, 3 izg.l za 28 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 2 p, 2 sk, 2 izg.l, 1 bl za 10 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 4 p, 1 sk za 9 min.

Mornar – Mega Sokerbet 80:73

Uroš Luković (Mornar) – 6 p, 5 sk, 1 izg.l, 1 bl za 16 min.

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 29 p, 5 sk, 3 izg.l, 3 bl za 33 min.

KINA

Miroslav Raduljica (DŽđijang Gvangša Lajons)

DŽđijang Gvangša Lajons – Žejang 104:113 (20 p, 5 sk, 3 as, 1 izg.l za 19 min).

DŽđijang Gvangša Lajons – Šanhi 103:113 (31 p, 12 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 39 min).

Sičuan – DŽđijang Gvangša Lajons 96:97 (28 p, 18 sk, 4 as, 3 ukr.l, 8 izg.l, 1 bl za 47 min).

Vladimir Štimac (Ćingdao)

Ćingdao – Šandong 103:91 (11 p, 8 sk, 1 as, 2 izg.l za 16 min).

Liaoning – Ćingdao 126:103 (11 p, 12 sk, 1 as, 1 izg.l za 16 min).

JAPAN

San-En Neofeniks – Kjoto 94:75

Stevan Jelovac (San-En Neofeniks) – 27 p, 9 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 34 min.

EVROLIGA

Himki – Crvena zvezda mts 83:77

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 5 p, 3 sk za 16 min.

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – bez učinka za 4 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 2 p, 1 as za 5 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 2 sk, 2 as za 17 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 8 p, 3 sk, 1 as, 3 ukr.l. 1 izg.l, 1 bl za 18 min.

Olimpijakos – Anadolu Efes 79:84

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 20 p, 2 sk, 7 as, 1 ukr.l, 5 izg.l za 38 min.

CSKA – Valensija 84:75

Nikola Milutinov (CSKA) – 3 p, 8 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 2 bl za 25 min.

Nikola Kalinić (Valensija) – 15 p, 3 sk, 3 as, 1 izg.l za 26 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 7 p, 3 as, 1 izg.l za 27 min.

Real – Bajern 100:82

Vladimir Lučić (Bajern) – 7 p, 6 sk, 2 izg.l za 23 min.

 

EVROKUP

Partizan NIS– Burž 76:89

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 6 p, 1 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 23 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 6 p, 1 sk, 3 izg.l za 13 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 2 p, 2 sk, 1 as za 8 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 5 p, 1 sk, 1 as za 15 min.

Luka Ašćerić (Burž) – 2 sk, 1 as za 15 min.

Antverpen – Virtus Bolonja 76:95

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 15 p, 1 sk, 7 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 22 min.

Mornar – Budućnost 85:82

Uroš Luković (Mornar) – 9 p, 3 sk, 1 izg.l, 1 bl za 20 min.

Dragan Apić (Budućnost) – 2 p, 1 as, 3 izg.l za 12 min.

Breša – Bulonj 70:75

Dušan Ristić (Breša) – 14 p, 7 sk, 2 izg.l, 1 bl za 23 min.


Izvor: KSS 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.