nedelja, 05. maj 2024.

TSC na dva koraka od Lige Šampiona

Fudbaleri TSC-a su danas slavili u okviru Superlige Srbije protiv Voždovca rezultatom 2-0.

Do pobede je ekipa TSC-a došla tek u drugom poluvremenu i to golovima Petra Ratkova u 74 minutu i Luke Ilića u 85minutu igre.

Nije sve teklo baš najbolje po TSC na ovom meču, mučili su se u prvom poluvremenu, nikako nisu mogli do gola. Videlo se da osećaju rezultatski pritisak, pre svega zbog pobede Čukaričkog. Nepovoljan rezultat je doveo i do velike nervoze na terenu, pa smo bili u prilici da vidimo brojna koškanja među igračima, a sudija je bio primoran i da podeli čak 9 žutih kartona.

Svima na stadionu je laknulo kada su došli do prednosti, a onda je i duplirali.

Ovom pobedom se TSC izjednačio po broju bodova sa Čukaričkim,ali zbog boljeg međusobnog duela se nalaze ispred tima iz Beograda, pa im za overu drugog mesta trebaju pobede u poslednja dva kola.