četvrtak, 02. maj 2024.

Ubedljiva pobeda Zvezde u Novom Pazaru

Fudbaleri Crvene Zvezde su rezultatom 0:4 savladali ekipu Novog Pazara u 11. kolu Superlige Srbije. Crvena Zvezda je ovom pobedom prišla Partizanu na minus od dva boda, mada je očekivano da Partizan večeras od 20:15 na svom stadionu savlada Spartak iz Subotice i vrati bodovnu prednost na 5 boda. Crvena Zvezda narednu utakmicu igra u četvrtak, kada će u 2. kolu Lige Evrope gostovati Ludogorecu.

Crvena Zvezda je pred praznim tribinama stadiona u Novom Pazaru povela već u 4. minutu golom Dragovića glavom nakon asistencije Dionija. Do poluvremena je Zvezda vodila sa 0:3, a Evrogolove su postizali Katai iz slobodnog udarca i Sanogo šutem izvan šesnaesterca. Konačnih 0:4 postavio je Dioni iz jedanaesterca, koji je i skrivljen nad njim.