Thursday, 26. February 2026.

t1x2.net

Vetar u leđa za Totenhem pred meč sa Fulamom

Totenhem dočekuje predstojeći meč Premijer lige protiv Fulama sa ohrabrujućim vestima iz tabora tima. Pedro Poro (Pedro Porro) i Kevin Danso su se vratili treninzima, što bi moglo značajno da utiče na sastav ekipe.

Pedro Poro je propustio pet utakmica zbog povrede zadnje lože, dok je Kevin Danso bio van terena četiri meča zbog povrede ligamenta na prstu noge. Njihov povratak na teren dolazi u ključnom trenutku, s obzirom na važnost predstojećeg susreta.

Oporavak ove dvojice igrača mogao bi značajno da pojača defanzivne redove Totenhema, što je timu itekako potrebno u borbi za bolju poziciju na tabeli. Očekuje se da će njihovo prisustvo na terenu doneti dodatnu stabilnost i opcije u taktičkim postavkama tima za predstojeći duel sa Fulamom, koji se pokazao kao neugodan protivnik u tekućoj sezoni.

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poslednje