Tuesday, 23. June 2026.

t1x2.net

H2H STATS

Vojvodina se seli

Fudbalski klub Vojvodina će jedan deo ove sezone morati da igra van Novog Sada.

Naime, Vojvodina će do 01. oktobra igrati svoje mečeve u Novom Sadu, a posle će morati da se preseli u Bačku Palanku tj na stadion TSC-a jer će početi renoviranje stadiona ” Karađorđe ”.

Ovu vest je potvrdio i sam predsednik Vojvodine Dragoljub Zbiljić.

Prilikom dolaska aktuelnog Upravnog odbora na čelo kluba kao jedan od prioritetnih ciljeva istakli smo rekonstrukciju stadiona i sa zadovoljstvom mogu reći da smo u rekordno kratkom roku krenuli u realizaciju obećanog. Ovim putem moram da iskažem zahvalnost Gradu Novom Sadu i gradonačelniku Milanu Đuriću, kao i čelnim ljudima Fudbalskog saveza Srbije na podršci u realizaciji ovog zajedničkog projekta“, izjavio je Zbiljić.

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poslednje