Pisali smo pre dva dana, a sada je i španski klub zvanično potvrdio ovaj transfer. Samed Baždar je novi fudbaler Real Saragose.
Potpisao je ugovor na pet godina, dok je španski klub platio oko 4 miliona evra za njegov dolazak.
Podsetimo još jednom, tokom karijere, Baždar je branio boje isključivo Partizana, dok je uspeo i da debituje za A selekciju Srbije u martu ove godine. U klupskoj karijeri je upisao 122 nastupa uz 59 golova i 6 asistencija, a vredi istaći da ima tek 20 godina, dok mu je aktuelni ugovor sa Partizanom isticao na leto 2026. godine. Sada će imati priliku da se oproba u potpuno drugačijem okruženju.


![[PREMIUM] NBA – Poeni igrača (nedelja)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2021/01/NBA-poeni-igraca-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Gost bez pola odbrane](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/06/premiumbetinfo-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Najava Premier lige – 18. kolo (subota)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/01/Premier-League-1-218x150.jpg)