Ben pogodio za minimalnu pobedu Crvene Zvezde

Fudbaleri Crvene Zvezde su na svom stadionu sa 1:0 savladali Radnički iz Niša u okviru 14. kola Ling Long Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je bilo dosta monotono, a treba istaći da je sudija u 26. minutu poništio gol Felipe Falks na asistenciju Dionija zbog ofsajda. Već na startu drugog dela igre Zvezda je povela sa 1:0, a sjajnu asistenciju Dionija je pretvorio u gol El Fardu Ben. Brzo nakon gola je tempo ponovo opao, pa je i utakmica okončana minimalnom pobedom crveno – belih od 1:0.

Crvena Zvezda i nakon okončanog 14. kola ima 5 boda manje uz utakmicu manje od lidera Partizana. Narednu utakmicu Crvena Zvezda će igrati već u sredu, kada će gostovati ekupi Radnika iz Surdulice u zaostaloj utakmici 5. kola i nakon nje će moći Partizanu da se promakne na samo dva boda zaostatka.