ponedeljak, 29. april 2024.

[BETINFO] Favorit će imati promene u sastavu večeras!

➡️ ENGLESKA: EFL Trophy
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 20:00 Blackpool – Liverpool U21 minimalan ulog G1+ (1.70)

Blackpool je imao 3 teške utakmice u roku od nedelju dana, samim tim promene u sastavu su neminovne. Trener Cricthley će dati šansu igračima koji su imali manji minutažu ove sezone. Evo njegove izjave:

„Inevitably there will be changes, we’ve just had three tough games this week so another game on Tuesday will see us freshen the team up. It’ll give an opportunity for some of the players who have not been in the team to play.“

Na drugoj strani, Liverpool U21 će imati većinu svojih startnih igrača na raspolaganju. U 1. kolu savladali su Morecambe u gostima rezultatom (0:2).

Sve u svemu, vrlo zanimljiva utakmica nas očekuje večeras. Blackpool će osvežiti svoj tim i dati priliku igračima koji su imali manju minutažu. Na drugoj strani, mladi tim Liverpoola želi da se dokaže. Igraju vrlo slično kao prvi tim Liverpoola. Ofanzivno i brzo, samim tim sumnjam da će se braniti večeras. Tako da savetujemo tip G1+ na minimalan ulog. Srećno!