petak, 26. april 2024.

Big Sem se izvinio za katastrofalno izdanje „Orlova“

U subotu je odigrano 8 utakmica 24. kola engleske Premijer Lige, a jedan od tih mečeva bio je između Kristal Palasa i Sanderlenda.
Izabranici Sema Alardajsa, na svom terenu izgubili su od „Crnih Mačaka“ rezultatom 0:4.

Začuđujuće je bilo to što su sva 4 gola postignuta u prvom poluvremenu. „Orlove“ je načeo Kone u 10. minutu, da bi potom za nepunih 5 minuta u finišu poluvremena, Sanderlend postigao još 3 gola (Ndong 43, Defo 45+1, 45+3).

Popularni Big Sem izvinio se svima za užasno prvo poluvreme njegovog tima, i rekao:
„Izvinjavam se svima za današnje izdanje, pogotovo u prvom poluvremenu.
Iskren da budem, nakon poluvremena očekivao sam još gore reakcije navijača. Ne možete nikako zabraniti ljudima da iskažu svoje nezadovoljstvo, jer su platili kako bi nas gledali.“

„Ali dobro je da nismo skroz posustali, i primili 5,6 ili 7 golova. Dali smo sve od sebe da postignemo makar počasni gol. Grozan, zaista grozan dan za nas.“

Da Alardajsu ne ide dobro u Palasu, govori nam i podatak da je na 7 utakmica postigao 4 gola, a primio 13, i uz to ima učinak od jedne pobede, jedne nerešene utakmice, i čak 5 poraza. Videćemo da li će slavni engleski menadžer uspeti da pokrene ekipu u nastavku sezone.