Engleski reprezentativac – Kajl Voker ugovorio je nastavak saradnje sa prvakom Evrope – Mančester Sitijem.

33-godišnji desni bek je sa upravom popularnih „Građana“ potpisao novi ugovor sve do leta 2026. godine.

„Prethodnu sezonu u kojoj smo osvojili triplu krunu nikada neću zaboraviti. Spremni smo da krenemo ponovo i pokušamo da osvojimo još trofeja. Oduševljen sam što ću nastaviti u klubu koji se svake godine takmiči za trofeje i jedva čekam da vidim šta će doneti narednih nekoliko godina“, istakao je iskusni defanzivac.

Voker je ovoga leta bio prema pisanju medija bio veoma blizu prelaska u redove minhenskog Bajerna, ali na kraju do tog transfera nije došlo.

Jedan od ponajboljih bekova na svetu je u Mančester Siti pristigao tokom leta 2017. godine iz Totenhema za sumu oko 53 miliona eura. Do sada je ukupno odigrao 260 utakmica i uspeo da osvoji čak 15 trofeja.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.