Čukarički slavio na brdu i prekinuo dugi niz Zvezde bez poraza

Fudbaleri Čukaričkog su posle velikog preokreta savladali Crvenu Zvezdu sa 3:2 i tako joj naneli prvi ovosezonski poraz.

Zvezda je posle 20 minuta vodila sa 0:2. Povela je golom Marka Marina iz peterca, a udvostručila je prednost golom Bena sa bele tačke u 19. minutu. Međutim, samo tri minuta kasnije Čukarički smanjuje na 1:2 golom glavom nekadašnjeg igrača Crvene Zvezde Ognjena Mudrinskog. Do poluvremena Čukarički izjednačuje na 2:2 golom Stojanovića kojo je izvan šesnaesterca pogodio ugao. U drugom poluvremenu smo videli samo jedan gol koji je timu sa Banovog brda doneo veliku pobedu. Opet se u šesnestercu posle centar šuta snašao Mudrinski za konačnih 3:2.

Zvezda i dalje ima 7 boda više od Radničkog iz Niša, ali sada uz meč više. Radnički će sutra na Čairu ugostiti Partizan.