Da li se nastavlja niz podele bodova kada se sastaju ovi rivali!?

Od 15 časova se u okviru Druge lige Južnoafričke Republike sastaju ekipe FC Cape Town i Mthatha Bucks, meč se igra u sklopu 28.kola.

FC Cape Town se nalazi na 15.mestu sa skorom 6-10-11 i gol razlikom 32:45. Na domaćem terenu imaju skor 4-3-6 i gol razliku 20:26. Oni su četvrti u ligu po broju nerešnih mečeve. Od svojih 27 mečeva, na 23 bilo je nerešeno na poluvremenu.

Mthatha Bucks su ekipa koja se nalazi na 8.mestu sa skorom 6-13-8 i gol razlikom 35:35. Na gostovanjima imaju skor 2-6-5 i gol razliku 12:19. Oni su tim sa najviše nerešenih mečeva u ligi, odigrali su ih čak 13. Od svojih 27 mečeva, na 23 bilo je nerešeno na poluvremenu.

Ovi timovi odigrali su tri međusobna meča i svaki put je rezultat bio isti 1:1.

Čudan niz rezultata u prvenstvu oba tima, kao i veliki broj nerešenih mečeva govore u prilog toma da bi i danas mogli da vidimo utakmicu koja će se završiti nerešeno, a kvota na X je 2,95. Tačan rezultat koji se ponavljao 1:1, plaća se kvotom 6,77.