U okviru rubrike “tip “GG&1P1+” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.
20:45 Belgija – Italija (Evropa – Liga nacija)
Utakmica Lige nacija između Belgije i Italije mogla bi da bude najinteresantnija večeras, a već sada je poznato da će za prvo mesto da se bore Italija i Francuska, kao i da Izraelci nemaju šta mnogo da traže u ovoj grupi. Ove dve selekcije u poslednje vreme igraju na gol više, H2H susreti im jesu efikasni, a treba istaći da su Belgijanci u nešto slabijoj formi. Ipak, mi se nadamo da nas neće razočarati i da golova neće faliti.
ODLIČNE KVOTE NA GOLOVE U KLADIONICI MAXBET!
GG&1P1+ @2,20
GG @1,85


![[PREMIUM] Najava Premier lige – 21. kolo (sreda)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/01/Premier-League-1-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Evroliga – Poeni igrača (sreda)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2023/10/74265319_euroleague-218x150.jpg)
![[PREMIUM] NBA – Poeni igraca (utorak)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2021/01/NBA-poeni-igraca2-218x150.jpg)