četvrtak, 02. maj 2024.

Golovi, golovi i samo golovi! (ponedeljak 20.02.2023.)

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

16:55 Al Ahli Doha – Al Sadd (Katar 1): 2P1-3 (1,31)
Od 1 do 3 gola u drugom poluvremenu viđeno je na poslednjih 10 mečeva ekipe Al Ahli Doha.
Na 9 od poslednjih 10 mečeva Al Sadd viđeno je od 1 do 3 gola u drugom poluvremenu.

17:20 Al Arabi Kuwait – Al Sahel (Kuvajt 1) : 2-5 (1,32)

Na 13 od 14 mečeva tima Al Arabi Kuwait ove sezone prolazila je ova igra, na 11 od 14 mečeva Al Sahela prolazila je igra 2-5 golova na meču.

20:30 Cesena – Reggiana (Italijanska liga Serija C) :2P1-3 (1,34)

Jedan ili više golova u drugom poluvremenu viđeno je na 92% domaćih mečeva ekipe Cesena (kao i na poslednjih 12 mečeva ovog tima), kao i na 86% gostovanja ekipe Reggiana (poslednja 4 gostovanja)