sreda, 08. maj 2024.

Golovi, golovi i samo golovi! (utorak 21.02.2023.)

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

20:45 Wrexham FC vs Scunthorpe United (Engleska National League): 1P1+ (1,22)
Jedan ili više golova u prvom poluvremenu bilo je na 100% domaćih mečeva Wrexhama, kao i na 77% svih mečeva Scunthorpa.

20:45 Gateshead vs Oldham Athletic (Engleska National League) : 2P1-3 (1,30)

Više od jednog gola u drugom poluvremenu viđeno je na više od 92% domaćih mečeva Gatesheed, kao i na 93% svih mečeva ovog tima, kao i na 71% gostovanja Oldhama, uz 83% svih mečeva.

20:45 Dorking Wanderers vs Torquay United (Engleska National League) :1P1+ (1,29)

Jedan ili više golova u prvom poluvremenu viđeno je na 100% domaćih mečeva ekipe Dorking (kao i na poslednjih 29 mečeva ovog tima), kao i na 71% gostovanja ekipe Toryuay United