Hteo je pobedu samo da ovaj ne bi s*** po Twitteru

Kevin Durant je želeo pobedu Golden State Warriorsa po svaku cenu da Joel Embiid ne bi s*** po Twitteru

Golden State Warriorsi su bili u ozbiljnom problemu na poluvremenu u Filadelfiji pošto su Sixersi vodili 74-52, a u prvoj četvrtini su primili čak 47 poena (najviše poena u franšizi još od 1992).

U trećoj četvrtini, Warriorsi su odgovorili sa njihovih 47 poena i izbrisali deficit i preuzeli vođstvo od 10 poena. Na kraju su pobedili 124-116 i ostvarili rezultat od 12 pobeda u ovoj sezoni čime su izjednačeni sa Houston Rocketsima na vrhu Zapadne konferencije.

Nakon što su izgubili u Bostonu, Warriorsi nisu hteli sebi da dozvole da izgube 2 meča za redom. Za Kevin Duranta je to bilo pitanje ponosa i satisfakcije da ne dozvoli Joel Embiidu da priča gluposti na Twitteru posle utakmice.