utorak, 14. maj 2024.

Katastrofa crno belih u Azerbejdžanu

Još jedan predstavnik Srbije ostaje bez bodova u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Partizan je u Bakuu izgubio od Sabaha rezultatom 2:0, i sada će imati težak zadatak u Humskoj, ukoliko ne promeni nešto u igri.

Tokom 90 minuta, crno beli su imali svega 2 šuta ka golu protivnika, dok je Sabah većim delom utakmice diktirao tempo igre. Imali su domaćini i penal, koji Aleksey Isayev nije uspeo da realizuje, ali je Letić već minut kasnije sjajnim golom sa distance uspeo da dovede Sabah do prednosti. Četiri minuta kasnije, isti fudbaler je povećao rezultat na 2:0, a deluje da je već tada fokus Partizana bio izgubljen i dobro je da rezultat nije bio i gori po srpski tim.

Sve u svemu, još jedan dokaz da srpski fudbal ima prostora za napredak, jer rezultati nisu dobri.