subota, 27. april 2024.

Lopta pred golom, a sudija svira kraj! (VIDEO)

Sevilja je pobedila Valjadolid rezultatom 3:0 u gostima, ali, utakmicu je obeležila jedna krajnje sporna situacija iz samog finiša prvog poluvremena. U pitanju je situacija gde je utakmica produžena četiri minuta, a taman u sekundama kada je isticalo vreme nadoknade, Sergio Escudero je šutirao ka golu. Međutim, svega nekoliko sekundi pre nego što je lopta završila u mreži, sudija Miguel Ángel Ortiz Arias je svirao kraj poluvremena.

Deluje kao da uopšte nije gledao u pravcu gola Sevilje, te se može razmišljati o tome da li je sudija ovde napravio grešku, ili nije. U svakom slučaju, opasnost po gol Sevilje je postajala, te je naše mišljenje da je gol trebalo da bude priznat. U svakom slučaju, ne znamo u kom pravcu bi utakmica otišla da je Valjadolid posle prvih 45 minuta vodio sa 1:0.