Možda i poslednji put zajedno na terenu

Lionel Mesi i Kristijano Ronaldo sastali su se još jednom, a da li je ovo poslednji put, zaista ne možemo biti sigurni. Prijateljski meč između Rijad starsa u kom su igrali igrači iz Al Nasra i Al Hilala, odigrali su meč protiv PSŽ-a.

Utakmica je bila pravi fudbalski spektakl, u svakom smislu te reči, a pobedili su fudbaleri PSŽ-a rezultatom 5:4. Najpre je PSŽ poveo golom Mesija u 3. minutu, da bi u 34. minutu Ronaldo izjednačio. Markinjos je doveo PSŽ do nove prednosti, a Nejmar je imao priliku da dovede Francuze do 3:1, ali je na kraju ipak Ronaldo uspeo da bude čovek odluke, te umesto 3:1 za PSŽ, viđamo 2:2. U drugom poluvremenu videli smo još 5 golova, tri za PSŽ, a dva za Rijad stars. Sve u svemu, jedna vrlo interesantna, prava fudbalska utakmica, u kojoj ničega nije manjkalo.