petak, 03. maj 2024.

Nastavlja li se ista tradicija na mečevima rivala u Austriji!?

U subotu se od 18:30 igra meč Austrijske Tipico Bundeslige, a sastaju se ekipe Sent Poltena i Rapida iz Beča, u pitanju je drugo kolo prvenstva.

Sent Polten je u prvom kolu odigrao meč protiv Šturma i pored vođstva 1:2 u prvom poluvremenu, do kraju meča Šturm je preokrenuo i slavio sa 3:2. Ukoliko se pogleda poslednjih 20 mečeva Sent Poltena na domaćem terenu, na čak 18 su postigli najmanje po jedna gol.

Rapid iz Beča je u prvom kolu odigrao meč protiv Matersburga na domaćem terenu, ali nisu slavili iako su vodili sa 2:0, rano isključenje napadača i najopasnijeg igrača Žoelintona odrazilo je u poslednjoj četvrtini meča pa su gosti stigli do boda 2:2.

Ako se pogledaju međusobni mečevi, samo dva puta se desilo kada igraju ovi rivali da oba tima nisu postigla barem po gol, na ostalih 6 mečeva, oba tima postizala su najmanje po gol, na terenu Sent Poltena 4 od 5 meča zavšena su sa golom u obe mreže.

02.02.11 CF Rapid Vienna St. Polten 1 : 2

Ukoliko i danas ovi rivali budu golgeterski raspoloženi i postignu najmanje po jedan gol, kladionica Max bet plaća prolazak igre GG kvotom 1,85.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.

Ukoliko već niste, zapratite nas na našoj Facebook stranici i ostanite u toku sa najnovijim vestima iz sveta sporta.