Dvadesetogodišnji Luka Adžić je u julu ove godine prešao u Anderleht iz Crvene Zvezde za nešto više od 800.000 evra. Ipak, ove sezone nije upisao nijedan nastup i svakako da je vreme da promeni sredinu.
Za njegove usluge zainteresovan je prošlosezonski šampion Grčke, atinski AEK, koji je spreman da ga dovede na pozajmicu. Kako se navodi u grčkim medijima, spremni su da plate 800.000 evra, koliko iznosi njegova otkupna ccena.
Luka igra kao levo krilo, u svojoj karijeri je upisao 39 nastupa uz 9 golova i 4 asistencije, a prostora za napredovanje u Briselu nema dovoljno. Stoga, ukoliko se ova ponuda obistini, vrlo je moguće da ćemo ga od sezone 2019/20 gledati u atinskom klubu.

Preuzmite besplatno našu Android aplikaciju, preko koje možete brzo i jednostavno čitati naše najnovije vesti.