Nesvakidašnja situacija na utakmici koja se odigrala juče!

Sinoć su se sastali Majnc i Frajburg u okviru 30. kola prve lige Nemačke, a Majnc je slavio rezultatom 2:0. Ono što je donekle sporno jeste prvi pogodak sa bele tačke. Naime, penal je dosuđen nakon što su fudbaleri napustili teren na poluvremenu, te je sudija Guido Winkmann pozvao igrače oba tima iz svlačionica na teren kako bi fudbaleri Majnca izveli jedanaesterac.

Upravo je VAR tehnologija uticala na ovakvu odluku sudije, a već smo pisali o tome da VAR tehnologija možda i nije najbolje rešenje za sudije. Više o ovom članku pročitajte na sledećem linku.

Pablo De Blasis je stavio tačku na ovu utakmicu golom u 79. minutu, kada je bilo jasno da Frajburg ostaje bez gotovo ikakvih šansi na datoj utakmici.