Ovako nešto se retko viđa, autogol sa centra!

Fudbaleri Osijeka slavili su na gostovanju kazahstanskom Kizilžaru rezultatom 1:2, ali je ta pobjeda mogla biti ubjedljivija da nije bilo autogola na samom kraju.

Topčagić i Klajnhajsler su u 58. i 76. minutu donijeli veliku prednost hrvatskom predstavniku u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, ali je sve to pokvario Darko Nejašmić autogolom u 84. minutu igre.

Zadnji vezni Osijeka je sa gotovo polovine terena vratio loptu nazad ka golmanu Ivušiću koji je bio na ivici šesnaesterca. Lopta ga je uhvatila nespremnog, te on zajedno sa Nejašmićem dijeli krivicu za ovakav rasplet.

Da stvar bude gora, Osijek je u tim trenucima igrao sa fudbalerom više na terenu nakon što je isključen Dos Santos u 69. minutu.

Nije bilo razloga za ovakvim potezom, a sada bi mogao da ih košta u revanšu koji se igra za nedjelju dana u Hrvatskoj.

Sigurno da će trener tima Nenad Bjelica imati šta da prigovori svojim igračima.