Partizan rutinski, a Zvezda posle preokreta do nova 3 boda

Partizan je rutinski na svom terenu savladao Radnik iz Surdulice i tako upisao 12 pobedu u nizu. Partizan je poveo u dobrom trenutku u 44. minutu pred sam odlazak na pauzu golom Vujačića. Na 2:0 povisio je Šćekić u 54. minutu. Neposredno posle drugog gola drugi žuti karton dobio je Jokić, te je Radnik ostao sa igračem manje do kraja utakmice. Konačan rezultat 3:0 postavio je Asano u 63. minutu svojim 11 golom u Superligi Srbije ove sezone.

Sve promašaje Crvene Zvezde u prvom delu igre kaznio je Furtula u 35. minutu igre, te je Spartak na poluvreme otišao sa golom prednosti. Crveno – belima je nadu da mogu do sva tri boda vratio Ivanić golom u 80. minutu meča. Upravo to se dogodilo u 88. minutu, a gol vredan pobede postigao je Sanogo.