Potencijalna saradnja na jugozapadu Nemačke?

➡️ NEMAČKA: Regionalliga – Sudwest

🇩🇪 19:00 Walldorf – FSV Frankfurt

TIP: IXvX (1.75) #WIN ✅ FT:1:2(0:0)

FSV Frankfurt večeras putuje na megdan Walldorf-u posle poraza u poslednjem minutu u utakmici protiv Kickers Offenbach-a. Ova dva tima trenutno deli samo četiri boda na tabeli.

Medjutim, dosta su im zanimljivi medjusobni mečevi, gde izgleda kao da „dele“ bodove.

Link međusobnih mečeva FSV Frankfurt – Walldorf

• Sezona 2017/2018 – Oba tima ostvaruju pobedu „3 za 3“.
  • Sezone 2018/2019 – I delu sezone remi (0:0), dok u II pobedu odnosi Walldorf
  • Sezona 2019/2020 – Slično kao i u prošloj sezoni, remi u I delu sezone, dok u II pobeđuje FSV Frankfurt, samim tim bodovi su vraćeni „4 za 4“
  • Sezona 2020/2021 – Oba tima ostvaruju pobedu „3 za 3“
  • Sezona 2021/2022 – U I delu sezone Walldorf je pobedio, dok su u drugoj polovini sezone igrali nerešeno
  • Sezona 2022/2023 (sadašnja) – Opet slična slika kao iz prošle sezone, ovaj put je u I delu sezone pobedio Walldorf, ako postoji eventualna „saradnja“ na redu je remi u ovom meču i vraćanje bodova „4 za 4“

S obzirom da su obe ekipe u istom rangu, sa sličnim formama i bez bitnijih izostanaka, po mom mišljenju najrealniji rezultat je X. Kao sigurniju varijantu igram tip IXvX (X na poluvremenu ili na kraju utakmice), kao i čist X (3.45) na minimalan ulog ➖. Srećno!

*NAPOMENA: Ovo je samo moje razmiljanje i viđenje ove utakmice, nije u pitanju nikakva „dojava“, tako da ne preporučujem velike uloge!