ponedeljak, 29. april 2024.

[PREMIUM] Bez petorice igrača, među kojima je 4 defanzivca će teško danas do dobrog rezultata

Jedan tim će danas nastupiti bez petorice igrača, među kojima su 4 defanzivca, a širina rostera im nije velika, drugi tim kompletan i u boljoj formi. Meč okvirno možete preuzeti do 20:30, a predložene su kvote 1,60 i 1,85.

Ross County je jedan od najslabijih timova ove sezone u Škotskoj, nalaze se na predposlednjem 11.mestu sa 5 pobeda, 7 remija i 14 poraza i gol razlikom 23:45. Na domaćem terenu imaju skor 4 pobede, 2 remija i 6 poraza i gol razliku 10:14. U prošlom kolu savladali su poslednjeplasirani Livingston 3:2 i tako prekinuli seriju od 10 mečeva bez pobede (8 poraza i 2 remija). Za današnji meč će imati problema oko sastavljanja tima, naročito u odbrani gde će biti bez 4 igrača, među kojima su: J. Baldwin (19u/0g/0a – drugi po minutaži među defanzivcima), C. Randall (17u/0g/0a) – četvrti defanzivac po minutaži), Nightingale (17u/1g/0a – peti defanzivac po minutaži), a nema ni D. Smith (6u/0g/0a). Neće biti ni veznog igrača S. Allardice (13u/0g/0a).

Ekipa St.Mirrena se nalazi na visokom 5.mestu sa 11 pobeda, 5 remija i 11 poraza i gol razlikom 31:30. U gostima ove sezone skor 4 pobede, 2 remija i 7 poraza uz gol razliku 13:17. St.Mirren je slavio na 3 od poslednja 4 svoja meča, a za današnji meč je tim kompletan.

Ove sezone oba rivala slavila su već po jednom u međusobnima mečevima.

Mišljenje urednika: Loša forma domaćina i činjenica da su bez gotovo čitave odbrane mogla bi da nam donese meč u kojem gosti imaju veće šanse da dođu do tri boda, igra X2&0-3 gola plaća se kvotom 1,60, dok se igra p/k2 plaća kvotom 1,85.