Wednesday, 22. January 2025.

t1x2.net

spot_img
spot_img

[PREMIUM] Najava Bundeslige – 16. kolo (petak)

BORUSIJA DORTMUND – BAJER LEVERKUZEN

BORUSIJA DORTMUND se trenutno nalazi na šestoj poziciji na tabeli sa 25 osvojenih bodova. Trenutni plasman svakako ne zadovoljava njihove ambicije koje su svakako mesto u TOP 4 i samim tim plasman u Ligu Šampiona. U nastavku sezone moraće da prvenstveno u kontinuitetu prikazuju dobre partije. Za sada, na svom terenu su zaista sjajni, najbolji domaćini su u ligi sa skorom od – šest pobeda, dva nerešena ishoda i bez ijednog poraza. Popularni “Milioneri” defanzivno imaju svojih problema, ali su pred svojom publikom itekako efikasni, jer su na spomenutih osam utakmica uspeli da postignu čak 20 golova. Van stroja su – N.Sule (defanzivac), P.Gross (vezista), dok su upitni nastupi – W.Anton (defanzivac), M.Sabitzer (vezista).

Očekivani sastav (4-2-3-1) – Kobel – Couto, Anton?, Schlotterbeck, Bensebaini – Nmecha, Can – Bynoe-Gittens, Brandt, Beier – Guirassy

BAJER LEVERKUZEN u ovom momentu zauzima drugu poziciju na prvenstvenoj lestvici sa četiri poena manje u odnosu na prvoplasirani, Bajern Minhen. Popularni “Farmaceuti” nastoje da “odbrane” naslov prvaka Bundeslige, koji su minule sezone osvojili po prvi put u svojoj istoriji. Pre pauze, bili su u zaista sjajnoj formi, jer su vezali devet pobeda u nizu (gledajući sva takmičenja u kojima su se nastupali). Nemaju nikakvih problema sa postizanjem golova, naprotiv čak 37 na 15 prvenstvenih utakmica, ali u aktuelnom šampionatu odbrana nije na zavidnom nivou, koja je do sada “kapitulirala” 21 put. Nemaju poraz na strani ove sezone, ali sada gostuju timu koji sa druge strane ne zna za neuspeh pred svojom publikom. Izvan sastava su – J.Belocian (defanzivac), A.Adli (vezista), V.Boniface (napadač).

Očekivani sastav (3-4-2-1) – Hradecky – Tapsoba, Tah, Hincapie – Frimpong, Xhaka, Palacios, Grimaldo – Wirtz, Tella – Schick

 

Glavni sudija – S.Stegemann

Predlog za tipovanje – GG&1+I&1+II / @1.90 – 2:3 (1:3)

Utakmica je na programu u petak sa početkom od 20:30 na stadionu „Signal Iduna Park”.

ODLIČNE KVOTE U KLADIONICI MAXBET!

 


Ono što je napisano je samo subjektivno mišljenje autora i ne mora biti tačno, niti sled akcija ove opklade mora biti dobitan.

Predlozi nisu 100% sigurni, igrate ih na sopstvenu odgovornost! Srećno ukoliko ispratite!

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Poslednje