Juče je održan žreb za 2. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, a na iglama su bili čelnici Radničkog i Čukaričkog. Posle svega, može se reći da mogu da budu zadovoljni žreb.

Ovo su parovi drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Gzira United (MLT) / Atlètic Club d’Escaldes (AND) vs Radnički (SRB)
Gomel (BLR) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Botev Plovdiv (BUL) vs APOEL (CYP)
Fehérvár (HUN) vs Gabala (AZE)
İstanbul Başakşehir (TUR) vs Maccabi Netanya (ISR)
Aris Limassol (CYP) vs Neftçi (AZE)
Velež (BIH) vs Alashkert (ARM) / Hamrun Spartans (MLT)
Saburtalo (GEO) / Partizani (ALB) vs FCSB (ROU)
CSKA-Sofia (BUL) vs Makedonija GP Skopje (MKD)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Dinamo Minsk (BLR) / Dečić (MNE)
PFC Zire (AZE) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Vllaznia (ALB) vs Universitatea Craiova (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) vs Dinamo Tbilisi (GEO) / Paide Linnameeskond (EST)
Kairat Almaty (KAZ) vs Kisvarda (HUN)
BATE Borisov (BLR) vs Konyaspor (TUR)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) vs NK Olimpija Ljubljana (SVN) / Differdange (LUX)
Kyzylzhar Petropavlovsk (KAZ) vs Osijek (CRO)
Liepāja (LVA) / Gjilani (KOS) vs Young Boys (SUI)
Rapid Wien (AUT) vs Lechia Gdańsk (POL) / Akademija Pandev (MKD)
Flora Tallinn (EST) / Seinäjoki (FIN) vs Lillestrøm (NOR)
Breidablik (ISL) / Santa Coloma (AND) vs FK Budućnost Podgorica (MNE) / Llapi (KOS)
Saint Patrick’s Athletic (IRL) vs Sfintul Gheorghe (MDA) / Mura (SVN)
Larne (NIR) / St Joseph’s (GIB) vs Slavia Praha (CZE)
Spartak Trnava (SVK) vs HB Tórshavn (FRO) / Newtown (WAL)
Sūduva (LTU) vs Viborg (DEN)
Víkingur (FRO) / Europa (GIB) vs Dunajská Streda (SVK) / Cliftonville (NIR)
Pogoń Szczecin (POL) / KR Reykjavík (ISL) vs Brøndby (DEN)
Tre Penne (SMR) / Tuzla City (BIH) vs AZ (NED)
Motherwell (SCO) vs Bala Town (WAL) / Sligo Rovers (IRL)
Molde (NOR) vs Elfsborg (SWE)
Koper (SVN) vs Vaduz (LIE)
Borac Banja Luka (BIH) / B36 Tórshavn (FRO) vs Tre Fiori (SMR) / Fola Esch (LUX)
Ružomberok (SVK) / Kauno Žalgiris (LTU) vs Derry City (IRL) / Riga (LVA)
Basel (SUI) vs Magpies (GIB) / Crusaders (NIR)
Royal Antwerp (BEL) vs Inter Turku (FIN) / Drita (KOS)
Floriana (MLT) / Petrocub-Hincesti (MDA) vs Laçi (ALB) / Iskra Danilovgrad (MNE)
Racing FC Union Luxembourg (LUX) vs Čukarički (SRB)
Levski Sofia (BUL) vs PAOK (GRE)
Vitória SC (POR) vs Puskás Akadémia (HUN)
Rijeka (CRO) vs Djurgårdens (SWE)
AIK (SWE) vs Vorskla Poltava (UKR)
Valmiera (LVA) vs Shkëndija (MKD) / Ararat Yerevan (ARM)
Raków Czestochowa (POL) vs Astana (KAZ)
KuPS Kuopio (FIN) / Dila Gori (GEO) vs Panevezys (LTU) / Milsami Orhei (MDA)
Sparta Praha (CZE) vs Viking (NOR)

Podsetimo, prvo kolo kvalifikacija na programu je 7. i 14. jula, drugo 21. i 28. jula, treće 4. i 11. avgusta, a plej-of je zakazan za 18. i za 25. avgust.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.