ponedeljak, 06. maj 2024.

U 1/4 finalu Kupa Srbije nećemo gledati samo Superligaše

Posle jučerašnjih utakmica poznata su nam 5 od 8 učesnika 1/4 finala Kupa Srbije. Danas su na programu utakmice Javor – Vojvodina i Novi Pazar – Bačka, a nakon što se odigra utakmica Radnički Niš – Crvena Zvezda biće poznati svi učesnici.

Partizan je debitantskim golom Milovanovića u 40. minutu sa 0:1 savladao Dubočicu iz Leskovca na niškom Čairu.

U susretu dva Superligaša, Rad je na Banjici sa minimalnih 1:0, golom Đorića u 19. minutu savladao Napredak.

TSC Bačka Topola se osvetio Kolubari za poraz u prvenstvu tokom vikenda. Sa 2 gola Stefana Vukića je sa 2:1 savladao ekipu Kolubare. Na klupi tima sa severa Srbije debitovao je Žarko Lazetić.

Da u 1/4 ne budu samo klubovi iz elite pobrinula se Loznica, koja je iznenadila Radnik u Surdulici i golovima u finišu je slavila sa 1:2.

Juče je nakon boljeg izvođenja penala Metalac Gornji Milanovac kao gost eliminisao Radnički iz Beograda.