subota, 27. april 2024.

Zanimljivi nizovi u Holandiji 2!

U Holandskoj Eerste Divisie se večeras igra 30.kolo, a svi mečevi počinju od 20 časova, u sledećem tekstu ćemo vam predstaviti igre koje su najčešće na mečevim timova Holandske druge lige:

Achilles 29 – RKC Waalwijk:  Na mečevima Achilles 29  na svom terenu na 12 od 14 mečeva mogli smo videti 2 i više gola u drugom poluvremenu, dok je na 13 od 14 viđen najmanje jedan gol u drugom poluvremnu.

Na mečevima RKC Waalwijka u gostima na 10 od 14 mečeva videli smo dva i više pogodka u drugom delu igre, uz to igra 1+ prvo i 1+ drugo poluvreme bila je prolazna na 12 od 14 mečeva.

Almere City – Dodrecht : Na svih 14 mečeva na domaćem terenu Almerea viđen je najmanje jedna pogodak u drugom delu igre.

Na mečevima Dodrechta u gostima viđen je najmanje jedan gol u prvom poluvremenu na 12 od 14 mečeva.

Den Bosch – VVV Venlo: Den Bosch na domaćem terenu ima dve interesantne statističke kategorije, na 12 od 14 mečeva bila je prolazna igra 0-1 gol prvo poluvremen, takođe je na 12 od 14 mečeva bila prolazna igra 1+ drugo poluvreme. Na 9 od 14 mečeva bila je prolazna igra više golova u drugom poluvremenu.

Na 13 od 14 gostovanja ekipe VVV Venlo nije palo više od tri pogodka.

Eindhoven – Yong PSV : Na mečevima Eindhovena na domaćem terenu viđen je najmanje jedan pogodak u prvom delu igre na 13 od 14 utakmica.

Na gostovanjima Yong PSV-a na 12 od 14 mečeva bilo je nerešeno na poluvremenu, i bila je prolazna igra od 0-2 gola.

Helmond – De Graafschap : Na 13 od 14 mečeva na terenu Helmonda viđen je najmanje jedan gol u prvom delu igre.

Yong Ajax – Volendam : Na 12 od 13 mečeva Yong Ajaxa na njegovom terenu viđen je makar jedan gol u prvom poluvremenu, takav je slučaj na 12 od 14 gostovanja Volendama.

Nadamo se da će vam ovi statistički podaci pomoći prilikom sastavljanja vaših dobitnih kombinacija!