utorak, 30. april 2024.

Zvezda i Partizan trijumfovali u domaćem šampionatu

Težak meč, nepovezan, bilo je dosta „stopova“, što sa sudijske strane, što sa aspekta toga da nismo bili aktivniji, ali uslovi su takvi kakvi jesu i neću da se žalim – rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević posle pobede protiv Radničkog u Kragujevcu (1:0).

Bitno je da se pobedi i na ovakvom terenu, da borbenost bude dobra i da svi shvate da moramo i ovako da trijumfujemo. Imamo još šest ligaških utakmica do polusezone i bitno je da sve pobedimo„, izjavio je Milojević za klupsku TV.

Fudbaleri Partizana savladali su večeras Čukarički 3:2 (1:1) u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Strelci za Partizan bili su Kristijan Belić u 42, Andrija Pavlović u 47. i Slobodan Urošević u 85. minutu, dok su pogotke za ekipu sa Banovog brda postigli Marko Docić u 38. iz penala i Uroš Drezgić u 75. minutu.