Anćeloti: Verujem u prolaz

Italijanski viceprvak, Napoli izgubio je u prvoj utakmici u okviru 1/4-finala Lige Evrope na gostovanju protiv Arsenala (2:0) i tako sebi znatno umanjio šanse za plasman u polufinale ovog takmičenja.

Ipak, trener „Napolitanaca“, Karlo Anćeloti smatra da uprkos negativi od dva pogotka iz prvog duela, njegov tim može da eliminiše londonsku ekipu.

Jako loše smo igrali u prvom poluvremenu. Primili smo dva pogotka nakon individualnih grešaka. Drugo poluvreme smo odigrali bolje, stvorili smo nekoliko prilika za gol. Ipak, i dalje verujem u prolaz. Imamo 90 minuta da ispravimo sve. Znamo kakvu podršku imamo na našem stadionu, kakvu atmosferu prave naši navijači. Uradićemo sve da nadoknadimo ovaj zaostatak“, kazao je italijanski strateg.