BATE do trofeja u poslednjim sekundama! (VIDEO)

Juče je igrano finale Kupa Belorusije, a isto je rešeno u 121. minutu. Pobednik je BATE Borisov, koji je nadigrao Dinamo Brest rezultatom 1:0.

Trojica srpskih internacionalaca došla su do trofeja, a to su Aleksandar Filipović, koji je odigrao celu utakmicu, Nemanja Milić, koji je na terenu bio od 65. minuta, dok je Bojan Dubajić bio na klupi.

BATE je tako došao do 4. osvojenog Kupa u svojoj istoriji, a prethodni je osvojio u sezoni 2014/15. Nije bilo golova tokom 90 minuta igre, ali ni tokom produžetaka, dok je u samom finišu meča, u 121. minutu, gužvu u šesnaestercu iskoristio Zakhar Volkov i uspeo da postigne pogodak vredan titule. Poslednje trenutke sa utakmice možete da pogledate u okviru video snimka ispod.